Zaměstnancem v Německu

Jmenuji se Aleš a rád bych se s vámi podělil o svůj příběh. Moje pracovní cesta v Německu začala před více jak deseti lety, když jsem začal studovat obor projektant topení, sanita, vzduchotechnika. Od začátku mi bylo jasné, že nejvíce zkušeností získám v zahraničí, proto jsem opustil pohodu domova a vyrazil na svou první cestu do neznáma. Bez znalosti jazyka, bez znalostí okoli a bez rodiny. Dostal jsem papír s adresami a vše ostatní jsem si musel zařídit sám. Po roce trápení jsem začal zvládat základy jazyka - jak ve škole tak i na praxi v kanceláři, kde jsem rýsoval.

Díky této zkušenosti, ze které těžím dodnes vím, jak těžké je začít novou etapu života s prací v Německu. Tuto svoji zkušenost komunikuji i dále do naší firmy a tvoří základ naší vize - Rodina a důstojná práce jsou základním stavebním kamenem spokojeného života. U nás ve firmě věříme, že všichni si zaslouží dobře placenou a důstojnou práci, která odpovídá vaší odbornosti a zkušenostem. Klíčové hodnoty jsou pro nás kvalita, upřímnost a dlouhodobá spolupráce. Naším posláním je nabízet všem řemeslníkům kvalitně ohodnocenou práci v Německu a Rakousku.

Našimi jasnými cíli jsou:

  • Odlišit se od německých i českých personálních agentur, které se zaměřují pouze na počty zaměstnanců.
  • Vyhledat pro každého nejlépe cenově i logisticky výhodné ubytování, na které přispějeme nemalou částkou.
  • Optimalizovat a kombinovat firemní autodopravu u našich klíčových zákazníků.
  • Dělat personalistiku srdcem a tak, jak nás to baví.
  • Realizovat kompletní účetní poradenství pod záštitou prémiové německé daňové kanceláře.
  • Nabízet a komunikovat jasné benefity pro naše zákazníky i uchazeče o práci.

 Na co máte jako zaměstnanec u německé firmy nárok:

  • Dovolená minimálně 25 dní
  • Plně hrazená nemocenská 100% “v prvních šestitýdnech”
  • Mzda minimálně ve výši 90% mzdy kmenových zaměstnanců společnosti

Dále přímo od nás obdržíte dodatečné benefity (příspěvek na ubytování, poradenství účetní i daňové, autodoprava), které se liší dle nabízených pozic, specializace a lokality. Detailní informace naleznete v aktuálních pozicích.

Je jasné, že není možné najít práci všem uchazečům, ale vždy se snažíme se pomoci v dalším osobním rozvoji. Jsme vaším partnerem při začátku budování kariéry i během ní.

Pro zámečnické a stavební profese připravujeme projekty pro start kariéry v České republice, kde naše zaměstnance připravíme jazykově tak i odborně pro snazší start v Německu.

Jdete do toho s námi? Registrujte se jako uchazeč o zaměstnání v Německu ještě dnes.

Registrace